LECO N-TYPETehnologija stanica
SMBB tehnologija pola rezanih ćelija
Bifacialna stanicaModuleTechnologies
Izvrsne anti-PID performanse pri niskom LID-u
Manje efekata sjenčanja vrućih točaka
Veća izlazna snaga, niži BOS i LCOE
● ISO9001:2015 Sustav upravljanja kvalitetom
● ISO14001:2015 Sustav upravljanja okolišem
● ISO45001:2018 Zaštita na radu (HSMS)
● Standardna kvaliteta IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Ispitivanja soli/magle/amonijaka
| Solarne ćelije | Mono N-tipa |
| Broj ćelija | 132 (6x22) |
| Dimenzije | 2384 x 1303 x 35 mm |
| Težina | 38,5 kg |
| Prednje / Stražnje staklo | 2,0 mm obloženo polukaljeno staklo |
| Okvir | Anodizirana aluminijska legura (opcionalno ojačana za velika opterećenja) |
| Razvodna kutija | Zaštita IP68 (3 bypass diode) |
| Izlazni kabeli | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Duljina se može prilagoditi | |
| Konektori | Kompatibilno s Mc4 |
| Ispitivanje mehaničkim opterećenjem | Prednji 5400 Pa / Stražnji 2400 Pa |
| KLASA SNAGE | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimalna snaga (Pmax) | 690 W | 524 W | 695 W | 528 W | 700 W | 532W | 705 W | 536W | 710 W | 540 W |
| Napon otvorenog kruga (Voc) | 47,95 V | 45,52 V | 48,15 V | 45,73 V | 48,34 V | 45,93 V | 48,54 V | 46,13 V | 48,73 V | 46,33 V |
| Struja kratkog spoja (Isc) | 18.29A | 14,63A | 18.34A | 14,67A | 18.39A | 14,71A | 18.44A | 14,75 A | 18,49A | 14,79 A |
| Napon pri maksimalnoj snazi (Vmpp) | 39,84 V | 37,82 V | 40,03 V | 38,02 V | 40,23 V | 38,22 V | 40,42 V | 38,42 V | 40,62 V | 38,62 V |
| Trenutna maksimalna snaga (Impp) | 17.32A | 13,86A | 17.36A | 13,89A | 17.40A | 13,92A | 17.44A | 13,95 A | 17,48A | 13,98 A |
| UČINKOVITOST MODULA (%) | 22,21% | 22,37% | 22,53% | 22,70% | 22,86% | |||||
| STC: Zračenje 1000 W/m², temperatura ćelije 25 °C, AM1,5 G NMOT: Zračenje 800 W/m², temperatura okoline 20 °C, brzina vjetra 1 m/s, AM1,5 G | ||||||||||
| Stražnje pojačanje | Parametar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimalna snaga (Pmax) | 725 W | 730 W | 735 W | 740 W | 746W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 23,32% | 23,49% | 23,66% | 23,83% | 24,00% | |
| 15% | Maksimalna snaga (Pmax) | 794W | 799 W | 805 W | 811W | 817W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 25,54% | 25,73% | 25,91% | 26,10% | 26,28% | |
| 25% | Maksimalna snaga (Pmax) | 863W | 869W | 875 W | 881W | 888W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 27,77% | 27,97% | 28,17% | 28,37% | 28,57% |
| Kontejner | 40'HQ |
| Komada po paleti | 32 |
| Palete po kontejneru | 18 |
| Komada po spremniku | 576 |
| Temperatura radnog modula | -40℃ do +85℃ |
| Maksimalni napon sustava | 1500 DC (IEC) |
| Maksimalna nazivna vrijednost serijskog osigurača | 35A |
| Tolerancija snage | 0/+5 W |
| Nominalna radna temperatura (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturni koeficijent Pmax | -0,30%/℃ |
| Temperaturni koeficijent Voc | -0,24%/℃ |
| Temperaturni koeficijent Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pošta: gavin@alifesolar.com
Zgrada 36, Hongqiao Xinyuan, okrug Chongchuan, grad Nantong, Kina
www.alifesolar.com