LECO N-TYPETehnologija stanica
SMBB tehnologija pola rezanih ćelija
Bifacialna stanicaModuleTechnologies
Izvrsne anti-PID performanse pri niskom LID-u
Manje efekata sjenčanja vrućih točaka
Veća izlazna snaga, niži BOS i LCOE
● ISO9001:2015 Sustav upravljanja kvalitetom
● ISO14001:2015 Sustav upravljanja okolišem
● ISO45001:2018 Zaštita na radu (HSMS)
● Standardna kvaliteta IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Ispitivanja soli/magle/amonijaka
| Solarne ćelije | Mono N-tipa |
| Broj ćelija | 120 (6x20) |
| Dimenzije | 2172 x 1303 x 35 mm |
| Težina | 35,0 kg |
| Prednje / Stražnje staklo | 2,0 mm obloženo polukaljeno staklo |
| Okvir | Anodizirana aluminijska legura (opcionalno ojačana za velika opterećenja) |
| Razvodna kutija | Zaštita IP68 (3 bypass diode) |
| Izlazni kabeli | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Duljina se može prilagoditi | |
| Konektori | Kompatibilno s Mc4 |
| Ispitivanje mehaničkim opterećenjem | Prednji 5400 Pa / Stražnji 2400 Pa |
| KLASA SNAGE | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimalna snaga (Pmax) | 620 W | 472W | 625 W | 476W | 630 W | 480 W | 635 W | 484 W | 640 W | 488 W |
| Napon otvorenog kruga (Voc) | 43,75 V | 41,13 V | 43,96 V | 41,33 V | 44,16 V | 41,52 V | 44,37 V | 41,71 V | 44,57 V | 41,90 V |
| Struja kratkog spoja (Isc) | 18.16A | 14,72A | 18.20A | 14,76 A | 18.24A | 14,80 A | 18.28A | 14,84A | 18.32A | 14,88 A |
| Napon pri maksimalnoj snazi (Vmpp) | 36,21 V | 33,98 V | 36,44 V | 34,20 V | 36,67 V | 34,41 V | 36,90 V | 34,62 V | 37,12 V | 34,83 V |
| Trenutna maksimalna snaga (Impp) | 17.12A | 13,89A | 17.15A | 13,92A | 17.18A | 13,95 A | 17.21A | 13,98 A | 17.24A | 14.01A |
| UČINKOVITOST MODULA (%) | 21,91% | 22,08% | 22,26% | 22,44% | 22,61% | |||||
STC: Zračenje 1000 W/m², temperatura ćelije 25 ºC, AM1,5 G
NMOT: Zračenje 800 W/m², temperatura okoline 20 ºC, brzina vjetra 1 m/s, AM1,5 G
| Stražnje pojačanje | Parametar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimalna snaga (Pmax) | 651W | 656 W | 662W | 667W | 672W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 23,00% | 23,19% | 23,37% | 23,56% | 23,74% | |
| 15% | Maksimalna snaga (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 730 W | 736W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 25,19% | 25,40% | 25,60% | 25,80% | 26,01% | |
| 25% | Maksimalna snaga (Pmax) | 775 W | 781W | 788W | 794W | 800 W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 27,38% | 27,60% | 27,83% | 28,05% | 28,27% |
| Kontejner | 40'HQ |
| Komada po paleti | 32 |
| Palete po kontejneru | 18 |
| Komada po spremniku | 576 |
| Temperatura radnog modula | -40℃ do +85℃ |
| Maksimalni napon sustava | 1500 DC (IEC) |
| Maksimalna nazivna vrijednost serijskog osigurača | 35A |
| Tolerancija snage | 0/+5 W |
| Nominalna radna temperatura (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturni koeficijent Pmax | -0,30%/℃ |
| Temperaturni koeficijent Voc | -0,24%/℃ |
| Temperaturni koeficijent Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pošta: gavin@alifesolar.com
Zgrada 36, Hongqiao Xinyuan, okrug Chongchuan, grad Nantong, Kina
www.alifesolar.com