LECO N-TYPETehnologija stanica
SMBB tehnologija pola rezanih ćelija
Bifacialna stanicaModuleTechnologies
Izvrsne anti-PID performanse pri niskom LID-u
Manje efekata sjenčanja vrućih točaka
Veća izlazna snaga, niži BOS i LCOE
● ISO9001:2015 Sustav upravljanja kvalitetom
● ISO14001:2015 Sustav upravljanja okolišem
● ISO45001:2018 Zaštita na radu (HSMS)
● Standardna kvaliteta IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Ispitivanja soli/magle/amonijaka
| Solarne ćelije | Mono N-tipa |
| Broj ćelija | 156 (6x26) |
| Dimenzije | 2465 x 1134 x 33 mm |
| Težina | 34,8 kg |
| Prednje / Stražnje staklo | 2,0 mm obloženo polukaljeno staklo |
| Okvir | Anodizirana aluminijska legura (opcionalno ojačana za velika opterećenja) |
| Razvodna kutija | Zaštita IP68 (3 bypass diode) |
| Izlazni kabeli | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Duljina se može prilagoditi | |
| Konektori | Kompatibilno s Mc4 |
| Ispitivanje mehaničkim opterećenjem | Prednji 5400 Pa / Stražnji 2400 Pa |
| KLASA SNAGE | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimalna snaga (Pmax) | 620 W | 467W | 625 W | 471W | 630 W | 475 W | 635 W | 479 W | 640 W | 483W |
| Napon otvorenog kruga (Voc) | 55,64 V | 52,67 V | 55,75 V | 52,78 V | 55,87 V | 52,89 V | 55,98 V | 52,99 V | 56,09 V | 53,10 V |
| Struja kratkog spoja (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14,25A | 11,50 A | 14.32A | 11,56A | 14.39A | 11,62A | 14,46A | 11,68A |
| Napon pri maksimalnoj snazi (Vmpp) | 46,03 V | 42,73 V | 46,16 V | 42,86 V | 46,29 V | 42,99 V | 46,42 V | 43,11 V | 46,55 V | 43,24 V |
| Trenutna maksimalna snaga (Impp) | 13,47A | 10,93 A | 13,54A | 10,99 A | 13,61A | 11.05A | 13,68 A | 11.11A | 13,75 A | 11.17A |
| UČINKOVITOST MODULA (%) | 22,18% | 22,36% | 22,54% | 22,72% | 22,90% | |||||
| STC: Zračenje 1000 W/m², temperatura ćelije 25 °C, AM1,5 G NMOT: Zračenje 800 W/m², temperatura okoline 20 °C, brzina vjetra 1 m/s, AM1,5 G | ||||||||||
| Stražnje pojačanje | Parametar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimalna snaga (Pmax) | 651W | 656 W | 662W | 667W | 672W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 23,29% | 23,48% | 23,66% | 23,85% | 24,04% | |
| 15% | Maksimalna snaga (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 730 W | 736W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 25,51% | 25,71% | 25,92% | 26,12% | 26,33% | |
| 25% | Maksimalna snaga (Pmax) | 775 W | 781W | 788W | 794W | 800 W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 27,73% | 27,95% | 28,17% | 28,40% | 28,62% |
| Kontejner | 40'HQ |
| Komada po paleti | 34 |
| Palete po kontejneru | 16 |
| Komada po spremniku | 544 |
| Temperatura radnog modula | -40℃ do +85℃ |
| Maksimalni napon sustava | 1500 DC (IEC) |
| Maksimalna nazivna vrijednost serijskog osigurača | 30A |
| Tolerancija snage | 0/+5 W |
| Nominalna radna temperatura (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturni koeficijent Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperaturni koeficijent Voc | -0,25%/℃ |
| Temperaturni koeficijent Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pošta: gavin@alifesolar.com
Zgrada 36, Hongqiao Xinyuan, okrug Chongchuan, grad Nantong, Kina
www.alifesolar.com