| ELEKTROINSTALACIJSKI PROJEKT | PARAMETRI | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Maksimalna snaga | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Optimalni radni napon | Vmp(V) | 42,63 | 43,18 | 43,68 | 44,19 |
| Optimalna radna struja | Imp(A) | 12,91 | 12,97 | 13.05 | 13.13 |
| Napon otvorenog kruga | Voc(V) | 52,32 | 52,58 | 52,77 | 53,03 |
| Struja kratkog spoja | Isc(A) | 13,65 | 13,69 | 13,78 | 13,86 |
| Raspon radne temperature modula | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Maksimalni napon sustava | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Maksimalna struja osigurača | A | 25 | |||
| Raspon tolerancije snage | % | 0~+3% | |||
| *STC (Standardne ispitne okolnosti): Frontalno zračenje 1000 W/m², Temperatura ćelije 25 ℃, Spektar AM1.5. | |||||
| Nazivna radna temperatura ćelije | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Maksimalni koeficijent temperature snage | Pmax | %/℃ | -0,26 |
| Temperaturni koeficijent napona otvorenog kruga | Voc | %/℃ | -0,24 |
| Temperaturni koeficijent struje kratkog spoja | Isc | %/℃ | 0,04 |
| Razina sigurnosti | Razred II |
| Jamstvo za proizvod | 12 godina iskustva u materijalima i tehnologiji proizvoda |
| Jamstvo za napajanje | 25 godina linearne izlazne snage |
| *Smanjenje u prvoj godini iznosi 2%. Od sljedeće godine, godišnji pad je manji od 0,5%. Snaga modula nije manja od 80% u 25. godini. | |
| Vrsta ćelije | TOPCon ćelija 182×91 mm |
| Raspored ćelija | 144 kom (12×12) |
| Veličina modula | 2260x1219x2,7 mm |
| Težina modula | 7,44 kg |
| Razvodna kutija | Klasa zaštite IP68 |
| Izlazni kabel | 4 mm², duljina mreže kabela 500 mm. Duljina kabela može se prilagoditi |
| Vrsta konektora | Kompatibilnost s MC4 |
| Okvir | N/A |
| Prednje statičko opterećenje (tlak snijega) | 5400 Pa |
| Stražnje statičko opterećenje (tlak vjetra) | 2400 Pa |
| Prijevoz | Kamion s platformom 13 mjeseci | Kamion s platformom 17,5 m | Kontejner 20°C | Kontejner 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Veličina | 13 mjeseci | 17,5 m | 20°C | 40°C |
| Paleta | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Komad/paleta | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Ukupno komada | 1540. godine | 2100 | 280 | 1260 |
| Veličina pakiranja (paleta) | 2320*1110*1400 mm | |||
| Maksimalna snaga (W) | Učinkovitost konverzije | Težina | Jamstvo za proizvod | Jamstvo za napajanje | Veličine modula | Raspored ćelija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 godina | 25 godina | 2260x1219x2,7 mm | 144 kom (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 godina | 25 godina | 2260x1110x2,7 mm | 132 kom (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 godina | 25 godina | 2260x1020x2,7 mm | 120 kom (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 godina | 25 godina | 2260x918x2,7 mm | 108 kom (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 godina | 25 godina | 2260x825x2,7 mm | 96 kom (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 godina | 25 godina | 2260x735x2,7 mm | 84 kom (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 godina | 25 godina | 2260x644x2,7 mm | 72 kom (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 godina | 25 godina | 1545x425x2,7 mm | 72 kom (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 godina | 25 godina | 1150x927x2,7 mm | 54 kom (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 godina | 25 godina | 1750x1150x2,7 mm | 80 kom (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pošta: gavin@alifesolar.com
Zgrada 36, Hongqiao Xinyuan, okrug Chongchuan, grad Nantong, Kina
www.alifesolar.com