LECO N-TYPETehnologija stanica
SMBB tehnologija pola rezanih ćelija
SMBB Technologies
Izvrsne anti-PID performanse pri niskom LID-u
Manje efekata sjenčanja vrućih točaka
Veća izlazna snaga, niži BOS i LCOE
● ISO9001:2015 Sustav upravljanja kvalitetom
● SO14001:2015 Sustav zaštite okoliša
● ISO45001:2018 Zaštita na radu (HSMS)
● Standardna kvaliteta IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Ispitivanja soli/magle/amonijaka
| Solarne ćelije | Mono N-tipa |
| Broj ćelija | 96 (6x16) |
| Dimenzije | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Težina | 21,0 kg |
| Prednje staklo | Kaljeno staklo s premazom od 3,2 mm |
| Okvir | Anodizirana aluminijska legura (opcionalno ojačana za velika opterećenja) |
| Razvodna kutija | Zaštita IP68 (3 bypass diode) |
| Izlazni kabeli | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Duljina se može prilagoditi | |
| Konektori | Kompatibilno s Mc4 |
| Ispitivanje mehaničkim opterećenjem | Prednji 5400 Pa / Stražnji 2400 Pa |
| KLASA SNAGE | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimalna snaga (Pmax) | 435 W | 326 W | 440 W | 330 W | 445 W | 334W | 450 W | 338 W | 455 W | 342W |
| Napon otvorenog kruga (Voc) | 34,71 V | 32,54 V | 34,96 V | 32,78 V | 35,20 V | 33,03 V | 35,43 V | 33,28 V | 35,67 V | 33,52 V |
| Struja kratkog spoja (Isc) | 15,74A | 12,59 A | 15,80 A | 12,64A | 15,86A | 12,69A | 15,92A | 12,74A | 15,98 A | 12,78 A |
| Napon pri maksimalnoj snazi (Vmpp) | 29,35 V | 27,50 V | 29,57 V | 27,72 V | 29,79 V | 27,95 V | 30,00 V | 28,17 V | 30,21 V | 28,39 V |
| Trenutna maksimalna snaga (Impp) | 14,82A | 11,86A | 14,88 A | 11,90A | 14,94A | 11,95 A | 15,00A | 12.00A | 15.06A | 12,05A |
| UČINKOVITOST MODULA (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,65% | |||||
| STC: Zračenje 1000 W/m², temperatura ćelije 25 °C, AM1,5 G NMOT: Zračenje 800 W/m², temperatura okoline 20 °C, brzina vjetra 1 m/s, AM1,5 G | ||||||||||
| Kontejner | 40'HQ |
| Komada po paleti | 36 |
| Palete po kontejneru | 26 |
| Komada po spremniku | 936 |
| Temperatura radnog modula | -40℃ do +85℃ |
| Maksimalni napon sustava | 1500 DC (IEC) |
| Maksimalna nazivna vrijednost serijskog osigurača | 30A |
| Tolerancija snage | 0/+5 W |
| Nominalna radna temperatura (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturni koeficijent Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperaturni koeficijent Voc | -0,25%/℃ |
| Temperaturni koeficijent Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pošta: gavin@alifesolar.com
Zgrada 36, Hongqiao Xinyuan, okrug Chongchuan, grad Nantong, Kina
www.alifesolar.com